Wielotematyczne forum o życiu i świecie

Nie jesteś zalogowany na forum.

Szklarz
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 80

Odp: Jak sprzedać auto żeby nie stracić?

Cześć. Chcę sprzedać swoje pierwsze auto. Nie mam w tym żadnego doświadczenia i nie chciałbym paść ofiarą jakiegoś zaprawionego w boju klienta który zmusi mnie do zniżenia ceny. Na co zwracać uwagę i jak się nie dać próbując pozostać przy swoim ale jednoczesnie nie straszyc nabywcy? Proszę o kilka rad.

Offline

deliria
Użytkownik
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 51

Odp: Jak sprzedać auto żeby nie stracić?

Naprawdę chce ci się w to bawić? Nie lepiej skorzystać z slaskich skupów aut? Przyjezdzają do Ciebie osobiście, wyceniają zależnie od stanu i wielu innych czynników, pozostaje ci już tylko złożyć podpis i sprzedać nawet tego samego dnia. Przekonałam się do tego rozwiązania niedawno kiedy samochód mojego ojca stał wystawiony na wszystkich portalach ogłoszeniowych a przez 3 miesiące mieliśmy 4 oglądających i to wszystko. Znalazłam skup który w pare godzin wypłacił nam kase. Pozdrawiam.

Offline

Apollo
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 62

Odp: Jak sprzedać auto żeby nie stracić?

Pewnie mówisz o skup-samochodow-slask.pl. Bardzo dobra, rzetelna i sprawdzona firma. Nie próbują oszukać ludzi, zawsze wyceniają możliwie jak najwyżej żeby klient był zadowolony no i to o czym mówisz czyli nie trzeba nigdzie jeździć alebo czekać aż się zdecydują. Wycena i oferta cenowa na miejscu. Ja ich znalazłem przez katowicki komis samochodowy który prowadzą już od wielu lat i zawsze można dostać tam porządne, bezwypadkowe samochody ze znaną historią.

Offline