Wielotematyczne forum o życiu i świecie

Nie jesteś zalogowany na forum.

Boxer
Użytkownik
Lokalizacja: Opole
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 18

Odp: Tani hosting

Cześć. Szukam firmy, która zajmuje się tanim hostingiem stron. Najlepiej żeby można było u nich przenieść domenę od innego operatora. Zresztą po prostu dajcie namiary na stronkę i siędo nich zgłoszę i napsizę dokładnie co i jak wink bo tak tutaj to nie ma sensu pisać dokładnie o co mi chodzi wink wolę to załatwić bezpośrednio z nimi.

Offline

Potter
Użytkownik
Lokalizacja: Radom
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 23

Odp: Tani hosting

Szybkie przeniesienie domeny do innego operatora możesz załatwić tutaj. Jakiś czas temu przeniosłem domenę i wszystko śmiga bezproblemowo. Udało mi się jeszcze wynegocjować fajne warunki finansowe i dużo za tego typu usługę nie zapłaciłem. A jednak jeśli chodzi o finanse to każdy z nas chce zapłacić jak najmniej.

Offline

Enrico_Palazzo
Użytkownik
Lokalizacja: Olsztyn
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 38

Odp: Tani hosting

Jeśli chodzi o hosting cennik znajdziesz tutaj. Możesz zobaczyć sobie czy coś Cię zainteresuje i w razie potrzeb skontaktuj się z nimi i zamów sobie daną usługę. Według mnie to będzie najrozsądniejsze wyjście w Twoim przypadku wink firma jest bardzo dobra i naprawdę warto się do niej zgłosić.

Offline

AjfonSrajfon
Użytkownik
Lokalizacja: Będzin
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 21

Odp: Tani hosting

Ja zamawiałem tanie domeny net stąd, bo mieli tam naprawdę tanio i mnie to zainteresowało. To naprawdę bardzo fajna firma i od dłuższego czasu z nimi współpracuję, bez żadnych problemów. Niedługo mam zamiar przetestować ich tani hosting bez limitów, bo też taki mają w swojej ofercie i wtedy to już w ogóle można powiedzieć, ze profil mojej działalności oprę na syntezie z nimi, hehe tongue

Offline