Wielotematyczne forum o życiu i świecie

Nie jesteś zalogowany na forum.

Potter
Użytkownik
Lokalizacja: Radom
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 23

Odp: Gadżety dla firmy

Nieśmiertelny temat czyli czym się promować żeby ludzie Ci ufali. Zacznę może od początku. Ruszyliśmy z firmą, działalność usługowa na lokalnym rynku z jakimiś tam planami na przyszłość, ale nie ma co zapeszać. Kolega jeden mocno siedzi into marketing i cały czas mówi o tym, że musimy mieć reklamowe bajery. Będzie można je rozdawać, ludzie będą nas lubili i w ogóle marka sama się wyrobi. No zgoda, przyda się. Tylko teraz pytanie gdzie to zamówić i co najlepiej. Czekam na sugestie.

Offline

Gomoku
Użytkownik
Lokalizacja: Sieradz
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 11

Odp: Gadżety dla firmy

Dużo można pisać ale takie podstawowe motywy to się raczej same nasuwają. Jakieś długopisy, smycze czy inne podkładki pod myszkę – generalnie praktyczne historie, coś co się ludziom rzeczywiście przyda a nie będzie zalegało w szufladzie lub trafi do kosza.

Offline

Szklarz
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 70

Odp: Gadżety dla firmy

Poszukaj firmy która ma w ofercie cięcie pleksi bo można cuda zamówić. Jakieś stojące reklamy przestrzenne z logo albo dowolną grafiką – ekstra to wygląda a ceny o ile mi wiadomo nie są wysokie. Widziałem kiedyś stojak na wizytówki tak zrobiony i jest to bardzo fajna sprawa.

Offline

barka
Użytkownik
Lokalizacja: Lidzbark
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 20

Odp: Gadżety dla firmy

Takie typowe gadżety reklamowe to raczej stałe trendy, niewiele się tam zmieniło w ciągu ostatnich lat. Zauważyłam że różnice wynikają głównie z technologii która faktycznie mocno się zmieniła. Laserowe wycinanie daje ogromne możliwości, więc to jest kierunek w jakim możecie iść. Powodzenia w szukaniu.

Offline

Killer
Użytkownik
Lokalizacja: Augustów
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 42

Odp: Gadżety dla firmy

Na pewno nie uda Wam się wymyślić prochu, bo w kwestii gadżetów promocyjnych w zasadzie wszystko już powiedziano i zrobiono. Musicie na wstępie określić budżet i zdecydować się na jakieś konkrety. Osobiście podobają mi się breloczki z napisami z Rytownia.pl, są nawet ludzie, którzy je kolekcjonują. Nie każdy ma takie coś przy kluczach więc jak coś takiego zaproponujecie może mieć wzięcie. Technicznie można pójść w grawer laserowy o czym już ktoś wspominał. Farba może się zetrzeć ale laser zostanie. Poza brelokami fajnie wyglądają na przykład otwieracze do butelek – na stalowych wygrawerujecie cokolwiek.

Offline