Wielotematyczne forum o życiu i świecie

Nie jesteś zalogowany na forum.

Big_Basia
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 51

Odp: Carpe diem.

Cześć wszystkim! Niedawno Pawełek poszedł do przedszkola i zastanawiam się, jak urozmaicić jego życie. Wcześniej wiadomo, chuchałam na niego i dmuchałam – staralam się by niczego mu nie brakowało. Teraz myślę, by może zapisać go na jakieś dodatkowe zajęcia, albo sprawić mu plac zabaw, kosz do gry w koszykówkę? Pomocy, forumowicze!

Offline

jaszczurka
Użytkownik
Lokalizacja: Ełk
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 40

Odp: Carpe diem.

Na zapisywanie na dodatkowe zajęcia jest za wcześnie. Zlitujże się. Mam traumę z dzieciństwa, kiedy to w wieku ośmiu lat miałam angielski, basen, francuski, balet i niewiadomo co jeszcze. Pozwól dziecku wybierać, ale nie katuj go. To nie będzie miało na niego dobrego wpływu.  Plac zabaw Winnetoo czy kosz do sportu podoba mi się zdecydowanie bardziej.

Offline

Brytania
Użytkownik
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 33

Odp: Carpe diem.

Podbijam zdanie koleżanki. Jeśli chcesz mu dać rozrywkę, ogrodowy plac zabaw będzie idealny, w dodatku będzie mógł zapraszać kolegów i koleżanki, dzięki czemu naucyz się przebywania z innymi dziećmi, dzielenia się z nimi. Nadmiar dodatkowych, niepotrzebnych lekcji może jedynie go zdołować, przynajmniej tak mi się wydaje. Wyobraź sobie, że Ty jesteś do czegoś zmuszana, na pewno nie żyłoby Ci się z tym dobrze. Pomyśl o tym właśnie w ten sposób.

Offline