Wielotematyczne forum o życiu i świecie

Nie jesteś zalogowany na forum.

Szklarz
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 70

Odp: Uniwersalny producent

To mój pierwszy wpis na tym forum, ale zazwyczaj odzywam się wtedy, gdy naprawdę mam potrzebę coś napisać. Nie mam konta w zasadzie nigdzie, na żadnym z portali. Nie dotyczy mnie Facebook, Youtube, czy inne tego typu strony, z których korzystają wszyscy. Teraz jednak sprawa kręci się wokół szamba , jakkolwiek to brzmi. Szukam – tak jak wspomniałem w tytule postu – swego rodzaju uniwersalnego producenta, który oprócz szamba betonowego zaoferuje mi zbiornik na deszczówkę. Różne potrzeby ma człowiek. Halo, czy jest tu ktoś?

Offline

Enrico_Palazzo
Użytkownik
Lokalizacja: Olsztyn
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 38

Odp: Uniwersalny producent

Witaj. Nie znam bardziej uniwersalnego producenta, jak System Plus. Jest on uniwersalny w tym sensie, że w ofercie znajdują się zbiorniki na nieczystości ciekłe, szamba wybrane indywidualnie – niektórzy wolą zwykłe betonowe, inni zaś dbają o środowisko naturalne nawet w tym aspekcie i decydują się na ekologiczne. Zbiornik na deszczówkę również dostaniesz na stronie tego producenta.

Offline

BigBlob
Użytkownik
Lokalizacja: Radom
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 17

Odp: Uniwersalny producent

Co więcej , bo zapomniałęś dodać.. Firma, o której piszesz jest też uniwersalna w tym sensie, że działa na terenie całego kraju i krajów, które należą do Unii Europejskiej. Zatem nie zależnie, czy mieszkasz w górach czy na Mazurach (czytać tak, żeby się rymowało), możesz nabyć szambo i zbiornik na deszczówkę.

Offline

Potter
Użytkownik
Lokalizacja: Radom
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 23

Odp: Uniwersalny producent

Ja kupiłem zbiornik na deszczówkę po lekturze informacji pod linkiem, który podesłał mi znajomy: spszamba.pl/zbiorniki-na-deszczowke.php. Powiem Ci, źe taka inwestycja mi się ogromnie opłaciła. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ile w tej sytuacji oszczędzam. Ponadto ‘’zbieranie’’ deszczówki jest bajecznie proste, wygodne. No same plus generalnie.

Offline