Wielotematyczne forum o życiu i świecie

Nie jesteś zalogowany na forum.

rosa
Użytkownik
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 42

Odp: Coś dla ciała.

Muszę nieco popracować na moim facetem, który szczególnie w okresie letnim ma problem z nadmiernym poceniem. Nie jest wcale gruby, po prostu taka jego natura. Łyka jakieś środki na tę dolegliwość, ale pomagają tylko częściowo. Musimy zastosować też coś na zewnątrz. Wydaje mi się, że to mój obowiązek, żeby mu troche pomóc.

Offline

Pilotka
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecin
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 27

Odp: Coś dla ciała.

Czyli mamy do czynienia z bardzo kochającą dziewczyną. Żartuje, pewnie że mu pomóż. Skoro on sam się za to nie bierze, to musi być ktoś, kto będzie potrafił zrobić to za niego. Dobrym rozwiązaniem  wydają się tu być antyperspiranty, które są przeznaczone wlasnie dla takich osób.

Offline

Enrico_Palazzo
Użytkownik
Lokalizacja: Olsztyn
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 38

Odp: Coś dla ciała.

Koleżanka ma racje. Takie deo pomagają. Zajrzyj na tę listę aptekamini.pl/category/dla-mezczyzn-dermokosmetyki-dezodoranty-i-antyperspiranty , na pewno coś wybierzesz.

Offline

jaszczurka
Użytkownik
Lokalizacja: Ełk
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 40

Odp: Coś dla ciała.

Podejdź do tematu na dwa sposoby. W jednym pomagasz swojemu facetowi, a w drugim możesz też przy okazji kupić coś dla siebie. Przecież kobieta też potrzebuje kosmetyków. Jeśli masz takie problemy to poszukaj coś z takich kremów aptekamini.pl/category/dermokosmetyki-do-twarzy-kremy-do-twarzy-kremy-na-przebarwienia . Wcześniej czy później się przydadzą. A twój facet nawet nie będzie zdawał sobie sprawy, że coś sobie ciekawego kupiłaś. Najważniejsze powinno być dla niego, żebyś dobrze wyglądała.

Offline